سفارش تبلیغ
صبا

می نویسم هر چی بدونم

کره جنوبی قهرمان شد ایران هم تا مرحله ی حذفی پیش رفت

حالشو نداشتم جزئیات رو بگم ببخشید...


نوشته شده در شنبه 88/6/21ساعت 2:2 صبح توسط علیرضا نظرات ( ) | |

دوست داشتن دلاورمردان ملی پوش ایران اسلامی بازهم در سایه مدیریت توانمند محمود مشحون رئیس فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران و رئیس کنفدراسیون بسکتبال غرب آسیا با اقتدار در سکوی رفیع قهرمانی آسیا ایستادنددوست داشتنآفرین

ادامه مطلب...

نوشته شده در پنج شنبه 88/6/19ساعت 10:44 عصر توسط علیرضا نظرات ( ) | |

نتایج کامل هفته ی چهارم لیگ برتر فوتبال

 استقلال 0-0 ملوان

پرسپولیس 1-0 صبا 

سپاهان 4-1 اس اس اهواز

 ذوب آهن 2-1 ابومسلم

مس کرمان 3-2 پاس همدان 

تراکتور سازی تبریز 2-1 راه آهن

پیکان 2-0 سایپا 

مقاومت 0-0 فولاد خوزستان

استیل آذین 2-0 شاهین بوشهر


نوشته شده در پنج شنبه 88/6/19ساعت 10:44 عصر توسط علیرضا نظرات ( ) | |

ramazan


نوشته شده در پنج شنبه 88/6/19ساعت 10:44 عصر توسط علیرضا نظرات ( ) | |
چهارمین روز از چهل و پنچمین دوره مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی جهان در کره جنوبی صبح روز شنبه با ناکامی تیراندازان زن کشورمان برابر فینالیست های مسابقات پیگیری شد.
به روابط عمومی فدراسیون تیراندازی باکمان ، اولین روز از دور حذفی رقابتهای تیراندازی با کمان قهرمانی جهان در کمان کامپوند زنان امروز(شنبه) برای شناخت چهار تیرانداز راه یافته به مرحله نیمه نهایی در استادیوم بزرگ "مونسو" اولسان کره جنوبی برگزار شد.
در این دیدارها ویدا حلیمیان تیراندازکمان کامپوند کشورمان که با پیروزی بر هم تیمی خود جواز حضور در دور سوم مسابقات حذفی را بدست آورده بود در مصاف با تیرانداز دانمارک ناکام ماند. حلیمیان با قبول شکست 118 بر 110 برابر "سوئمود سه"  از دانمارک از راهیابی به دور چهارم و حضور در جمع 16 تیرانداز برتر مسابقات بازماند.
لیلا سخایی دیگر کماندار ایرانی حاضر در این بخش نیز در جدول یک - سی و دوم با نتیجه 114 بر 105 برابر " لوگین اواف"  تیرانداز روس متوقف شد و از راهیابی به جمع سی و دوم نفر برتر دیدارها بازماند.
بدین ترتیب کمانداران کشورمان در کمان کامپوند از راهیابی به جمع 16 تیرانداز برتر مسابقات قهرمانی جهان بازماندند. نمایندگان کشورمان در حالی برابر دو کماندار دانمارک و روس شکست خوردند که هر دوی این تیراندازان راهی مرحله نیمه نهایی شده و به جمع چهار تیرانداز برتر دیدارها راه یافتند.
چهارشنبه در مرحله نیمه نهایی رقابتهای کمان کامپوند زنان جهان در اولسان نمایندگان روسیه، دانمارک، آفریقای جنوبی و ایتالیا با یکدیگر مسابقه می دهند.
چهل و پنجمین دوره مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی جهان از 11 تا 19 شهریورماه به میزبانی کره‏جنوبی در شهر" اولسان " برگزار می‌شود.نوشته شده در پنج شنبه 88/6/19ساعت 10:44 عصر توسط علیرضا نظرات ( ) | |
چهارمین روز از چهل و پنچمین دوره مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی جهان در کره جنوبی با راهیابی دو کماندار کامپوند ایران به دور دوم جدول حذفی آغاز شد.
به روابط عمومی فدراسیون تیراندازی باکمان، در چهارمین روز از مسابقات قهرمانی تیروکمان جهان و اولین روز از دور حذفی رقابتها در بخش انفرادی کمانداران کامپوند زن در استادیوم بزرگ بین المللی "مونسو" به مصاف یکدیگر رفتند.
در دور اول این دیدارها سیده ویدا حلیمیان و انسیه حاجی انزهایی هر دو از ایران به قرعه استراحت خوردند تا به طور مستقیم راهی دور دوم جدول حذفی (جدول یک سی ودوم)شوند. در این دور دو کماندار کشورمان در قرعه مسابقات به یکدیگر برخورد کردند. سیده ویدا حلیمیان که در مرحله مقدماتی رکوردی پائین تر از انسیه حاجی انزهایی ثبت کرده بود با نتیجه 109 بر 108 از سد هم تیمی خود گذشت و راهی دور سوم رقابتهای حذفی قهرمانی جهان شد.
حلیمیان در دور سوم به مصاف نماینده دانمارک رفت و با شکست برابر وی از رسیدن به جمع سی و دو تیرانداز برتر بازماند. لیلا سخایی دیگر تیرانداز کمان کامپوند کشورمان نیز در دور اول با "آرااوجوا تالیتا" از برزیل روبرو شد و توانست با نتیجه 110 به 98 این تیرانداز را از پیش رو بردارد. سخایی در دور دوم و در جمع 64 نفر برتر مسابقات برای رسیدن به جمع 32 نفر به مصاف نماینده روسیه رفت و با قبول شکست برابر وی از دور مسابقات کنار رفت.
مرحله حذفی رقابتهای تیراندازی با کمان قهرمانی جهان در اولسان کره جنوبی از امروز با برگزاری دیدارهای کامپوند زنان ومردان ودر بخش انفرادی آغاز شده و فردا در بخش انفرادی زنان و مردان ریکرو پیگیری می شود. دیدارهای حذفی بخش تیمی هم روز دوشنبه هفته جاری با حضور تیم کامپوند زنان کشورمان دنبال می شود. چهل و پنجمین دوره مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی جهان از 11 تا 19 شهریورماه به میزبانی کره‏جنوبی در شهر" اولسان " برگزار می‌شود.

نوشته شده در پنج شنبه 88/6/19ساعت 10:44 عصر توسط علیرضا نظرات ( ) | |
پنجمین روز از چهل و پنجمین دوره رقابتهای تیراندازی با کمان ایران با حذف هر سه کماندار زن ریکرو ایران برابر قهرمانان اروپا در اولسان کره پیگیری شد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، امروز در ادامه رقابتهای تیراندازی با کمان قهرمانی جهان در استادیوم بین المللی تیروکمان "مونسو" شهر اولسان در کره جنوبی تیراندازان ریکرو مردان و زنان برای مشخص شدن چهره چهار فینالیست به رقابت می پردازند. در اولین دور از مسابقات حذفی امروز تیراندازان زن به مصاف یکدیگر رفتند.و زهرا دهفان اولین نماینده کشورمان در این بخش در برابر "النا کوزنتاو" نفر سی و هشتم دور مقدماتی با نتیجه 108 بر 97 نتیجه را واگذار کرد و موفق شد در اولین تجربه برون مرزی خود در میدان جهانی برابر قهرمان روسیه پیروز شده و جواز حضور در جدول یک سی و دوم را بدست آورد. زهرا شمس دیگر تیرانداز کشورمان نیز در این مرحله برابر "گما بویترون" نفر سی و هشتم دور مقدماتی ویکی از کمانداران برتر اروپا رقابت کرد. شمس از 12 تیر شلیک شده خود به سیبل هفتاد متر ورزشگاه مونسو تنها 96 امتیاز کسب کرد تا در نهایت رقیب قدرتمند وی با امتیاز 106 بر وی پیروز شده و راهی دور بعد شود. آرزو حیدری نیز در اولین تجربه برون مرزی خود در رقابتهای قهرمانی جهان برای اولین بار تجربه مسابقه با یکی از قهرمانان اروپا را بدست آورد. وی در شرایطی موفق شد در دور اول بخش حذفی ریکرو زنان به امتیاز 96 دست یابد که برای اولین بار عازم دیدارهای برون مرزی می شد. آرزو حیدری جوان در این مسابقه با نتیجه 103 بر 96 از "النا توتنتا" ایتالیایی نتیجه را واگذار کرد و از راهیابی  به دور دوم حذفی بازماند. بدین ترتیب هر سه نماینده ریکرو زنان در اولین تجربه حضور در میادین برون مرزی و مسابقات قهرمانی جهان موفق به کسب مجوز  حضور در بخش حذفی رقابتها شدند اما در مرحله حذفی در برابر قهرمانان اروپا متوقف و از رسیدن به مراحل بالاتر رده بندی دیدارها بازماندند لازم به ذکر است مسابقات کیوان ریاضی مهر، میلاد وزیری و نادر منوچهری ادامه خواهد داشت این برای اولین بار است که در مسابقات جهانی هر سه نماینده ریکرو مردان مجوز  حضور در دور حذفی را بدست می آورند. تیم ریکرو مردان دردور مقدماتی این مسابقات موفق شدند ضمن کسب مجوز حضور در مرحله حذفی رکورد انفرادی و تیمی ایران را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند.
نوشته شده در پنج شنبه 88/6/19ساعت 10:44 عصر توسط علیرضا نظرات ( ) | |
   1   2   3   4   5   >>   >
://www.mygame.ir"> بازی بازی