سفارش تبلیغ
صبا

می نویسم هر چی بدونم

خبرگزاری ایمنا: سیدمهدی سید صالحی چهارشنبه گذشته صاحب سومین فرزند خود شد و جالب اینکه اولین گل خود را در این فصل برای سپاهان به فرزندش تقدیم کرد.

به گزارش ایمنا، چهارشنبه گذشته مهاجم تیم فوتبال سپاهان صاحب سومین فرزند خود شد و در اولین بازی خود برای سپاهان پس از تولد فرزندش اولین گل فصلش را به ثمر رساند و این گل به فرزندش تقدیم کرد وی در این مورد می‌گوید: چهارشنبه گذشته به این خاطر به تهران رفتم و بلافاصله به اصفهان برگشتم و به تمرینات سپاهان اضافه شدم؛ بازی با ملوان بازی زیبایی بود و من هم توانستم گلزنی کنم و گلم را تقدیم به فرزند جدیدم می‌کنم.
دو فرزند اول سیدصالحی شش سال دارند و دو قلو هستند و مهراد و ملیراد نام دارند؛ همچنین سیدصالحی نام فرزند سوم خود که به تازگی به دنیا آمده را مهرشاد انتخاب کرده است.
نکته جالب در بازی دیروز سپاهان و ملوان این بود که بازیکنان سپاهان پس از گل‌هایی که به ثمر رساندند به طرز خاصی شادی پس از گل را اجرا کردند و البته آن نوع شادی به خاطر تولد فرزند جدید سید صالحی بود.
البته سیدصالحی می‌توانست در این دیدار دو گل به ثمر برساند اما تعارف زیاد او با عمادرضا باعث شد موقعیت عالی گلزنی سپاهان از دست برود؛ سیدصالحی در این مورد نیز می‌گوید: دوست داشتم عمادرضا آن گل را به ثمر برساند و به همین خاطر به او پاس دادم اما متاسفانه پاسی که به او دادم به او نرسید و باعث شد موقعیت از بین برود. 

 

نوشته شده در یکشنبه 90/9/6ساعت 2:27 عصر توسط علیرضا نظرات ( ) | |
://www.mygame.ir"> بازی بازی